08 września 2019 r. XXIII Niedziela Zwykła

8 września 2019 r. – XXIII Niedziela Zwykł

1. W sobotę 14. września będziemy obchodzić 46. rocznicę konsekracji naszego Kościoła. Z racji na bliskość niedzieli, obchody przeniesiemy na 15. września i w tym świątecznym dniu chcemy wspólnie dziękować Panu Bogu za dar naszej jakże pięknej świątyni, modląc się za budowniczych oraz wszystkich dobrodziejów i fundatorów.
  2. W sobotę 14. września wyruszamy na pielgrzymkę parafialną organizowaną przez nasz parafialny oddziału Caritas do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej, Królowej Podlasia. Wyjazd z o godzinie 6:00
  1. W niedzielę 15. września o godz. 10:00 w domu parafialnym odbędzie zbiórka dla ministrantów i lektorów. Zapraszamy również kandydatów.
  1. W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu będziemy przeżywać:
  • W piątek 13 września, wspomnienie św. Jana Chryzostoma, Biskupa i Doktora Kościoła.
  • W sobotę 14 września, święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  1. Po Mszach Świętych, jak zawsze serdecznie zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.
  2. Wszystkie informacje znajdziemy na stronie internetowej naszej parafii.