22 września 2019 r. XXV Niedziela Zwykła

22 września 2019 r. – XXV Niedziela Zwykła

1. Odpowiadając na apel Papieża Franciszka, dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy nadzwyczajny miesiąc misyjny. Naszymi modlitwami i ofiarami chcemy wspierać misjonarzy i misjonarki głoszących Dobrą Nowinę w różnych zakątkach świata. Pamiętajmy również i o tym, że przez chrzest wszyscy jesteśmy zaproszeni do tego, aby świadczyć o Bogu i Jego Miłości.
  2. Uczestników parafialnej pielgrzymki po sanktuariach południowego Mazowsza, która odbędzie się w październiku,  zapraszamy dziś do kawiarenki w godzinach od 8:30 do 12:15, w celu uiszczenia kosztów pielgrzymkowych.
  3. Ksiądz Maciej, zaprasza kandydatów do bierzmowania ze swojej grupy na spotkanie w przyszłą niedzielę, 29 września 2019 roku na godz. 19:00
  4. W obywatelskim projekcie budżetu naszej dzielnicy zgłoszono, wśród wielu inicjatyw, remont parkingu przy Kościele w Pyrach. Zachęcamy do poparcia tej inicjatywy i zagłosowania na wniosek #31 pod tytułem „Remont parkingu przy kościele w Pyrach". Swój głos, jeszcze tylko do 23 września, można oddać internetowo na stronie Urzędu Dzielnicy Ursynów w zakładce „budżet obywatelski” lub papierowo w siedzibie urzędu.
  5. W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu będziemy przeżywać:
  • W poniedziałek 23 września, wspomnienie Świętego Ojca Pio, Kapłana.
  • W środę 25 września, wspomnienie Bł. Władysława z Gielniowa – patrona Warszawy.
  • W piątek 27 września, wspomnienie św. Wincentego a Paulo, Kapłana.
  • W sobotę 28 września, wspomnienie św. Wacława, Męczennika.
  1. Po Mszach Świętych, jak zawsze serdecznie zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej.
  2. Wszystkie informacje znajdziemy na stronie internetowej naszej parafii.