10 listopada 2019 r. XXXII Niedziela Zwykła

KOMUNIKATY PARAFIALNE

10 listopada 2019 r. – Niedziela XXXII

  

 1. Jutro 11 listopada w naszej Ojczyźnie Świętujemy Dzień Odzyskania Niepodległości. Podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 będziemy szczególnie dziękować Opatrzności Bożej, za dar wolności i wszystkich bohaterów, którzy nie szczędzili swojego życia, aby walką i uczciwą pracą Polska mogła odrodzić się w 1918 roku. Pamiętajmy o tym, abyśmy nasze domostwa udekorowali flagami narodowymi. Bądźmy dumni z tego, że jesteśmy Polakami. 
 2. Ministranci w zakrystii i przed kościołem rozprowadzają flagi narodowe, a dochód z tej akcji przeznaczony jest na fundusz ministrancki. 
 3. W środę 13 listopada zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz. 17.00 w naszej świątyni. 
 4. Zachęcamy i polecamy obejrzenie filmu „Nieplanowane”, który wszedł na ekrany polskich kin 1 listopada... Opowiada on o najbardziej kontrowersyjnym i polaryzującym społeczeństwo temacie naszych czasów, pokazując kulisy branży aborcyjnej w USA.
 5. W sobotę 16 listopada o godz. 10.00 w domu parafialnym spotkanie Ruchu Apostolstwa Młodzieży. Zapraszamy osoby chętne do przyłączenia się do młodzieżowej grupy.
 6. W sobotę 16 listopada po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy Różaniec Rodziców.
 7. W następną niedzielę 17 listopada po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędzie się pierwsze spotkanie dla nowych kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy wszystkich chętnych. Grupę będzie prowadził ks. Łukasz. 
 8. W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu będziemy przeżywać:

  -  W poniedziałek 11 listopada, Wspomnienie Świętego Marcina z Tours, Biskupa.

  -  We wtorek 12 listopada, Wspomnienie Świętego Jozafata, Biskupa i Męczennika.

  -  W środę 13 listopada, Wspomnienie Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych       Polskich Męczenników.

  -  W sobotę 16 listopada, Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia.

 9. Po Mszach Świętych, jak zawsze serdecznie zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej na wspaniałe wypieki Pani Jadzi oraz dobrą herbatę lub kawę.
 10. Wszystkie informacje znajdziemy na stronie internetowej naszej parafii.