Porządek kolędy 2019

21.01.2019 – 28.01.2019

poniedziałek 21.01:        ul. Gawota bloki: 4, 4A, 4B i 6

wtorek 22.01:                  ul. Gawota bloki 6A, 6B i 6C

środa 23.01:                     ul. Gawota (domy jednorodzinne)

czwartek 24.01:              ul. Puławska w tym Puławska - blok 483

Rataja, Słonki między Leśną a Rataja

i Słonki między Raniuszka a Puchaczy

piątek 25.01:                         ul. Maryli, Trele, Kobuza i Leśna

sobota 26.01:                  ul. Kajakowa - domy jednorodzinne i Bloki A, B, C i D

poniedziałek 28.01:       ul. Raniuszka i Bogatki

Przypominamy, że kolęda ma na celu wspólną modlitwę dziękczynną za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo na kolejny rok. Jest jednocześnie okazją do lepszego zapoznania się duszpasterzy z mieszkańcami naszej parafii. Zwracamy się z gorącą prośbą do wiernych o pomoc w przeprowadzeniu kolędy. O przyjazd po księży do parafii na 20 minut przed planowanym rozpoczęciem wizytacji, a w miarę możliwości, o asystowanie księżom przy przejściu do kolejnych posesji i odwiezienie ich do parafii po zakończeniu kolędy. Za wszelką okazaną pomoc, z góry składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

W czasie trwania KOLĘDY, aż do odwołania, kancelaria parafialna czynna będzie od poniedziałku do soboty włącznie jedynie w godzinach porannych: od 8.00 do 9.00.

W poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki KOLĘDA rozpoczynać się będzie o godz. 17.00. W soboty — o godz. 10.00.